За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» бізнесу видано кредитів на 64,8 млрд грн

За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» бізнесу видано кредитів на 64,8 млрд грн

09:21 Жовтень 5, 2021

Економіка 1687 2 хвилини

Magyar

Від старту програми банки-учасники видали 24 594 кредити на загальну суму 64,8 млрд грн. З них майже 21,5 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 8,1 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 35 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (44%), торгівлі та виробництва (26%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 480 договорів на суму майже 1,2 млрд грн. Зокрема, 961 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів, а 77 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня