Росія збільшила експорт горілки й імпорт чаю та кави

Росія збільшила експорт горілки й імпорт чаю та кави

13:03 Листопад 15, 2021

Економіка 964 2 хвилини

Magyar

Росія збільшила експорт горілки й імпорт чаю та кави. Про це свідчать дані зовнішньої торгівлі країни.

За дев’ять місяців 2021 року експорт російської горілки зріс на 5 відсотків, повідомляє RT.com, посилаючись на офіційні дані зовнішньої торгівлі. Імпорт чаю за цей період зріс на 6,4 відсотка, імпорт кави – на 1,6 відсотка.

Із початку року до вересня Росія продала за кордон загалом 16,030 млн літрів горілки. Імпорт алкогольних і безалкогольних напоїв також значно зріс — на 24,4 відсотка до 2,304 млрд доларів. Імпорт тютюнових виробів збільшився на 60 відсотків – до 70,4 мільйона доларів.

У той же час імпорт кави в цей період становив 182 100 тонн, чаю – 116 500 тонн.

Індійський регіон Дарджилінг нещодавно заявив про бажання, щоб Росія знову стала найбільшим імпортером чаю Дарджилінг. До розпаду Радянського Союзу Росія імпортувала до 80 відсотків місцевого чаю, але після 1991 року експорт чаю з регіону практично припинився, що створило серйозні труднощі для місцевих індійських виробників.

Після 1995 року індійський регіон знайшов нових закордонних покупців, а також збільшив експорт до США, Німеччини, Франції та Японії. Проте індійські промисловці сподіваються, що Росія знову стане прямим покупцем чаю Дарджилінг. Зараз поставки чаю з Індії до Москви здійснюються через Німеччину та Чехію.

 (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня