Виробники гранатів в Афганістані будуть вирощувати опійний мак

Виробники гранатів в Афганістані будуть вирощувати опійний мак

10:30 Грудень 2, 2021

Економіка 551 2 хвилини

Magyar

На тлі посухи, економічних труднощів і захоплення влади талібами виробники гранаів в афганській провінції Кандагар сподіваються вирішити свої проблеми завдяки іншій культурі – опійному маку.

Гранат, гордість південного Афганістану, вже давно є цінним продуктом експорту. Однак, схоже, це вчорашній день. Червоні фрукти традиційно експортуються до Пакистану, Індії та іноді до Перської затоки, але нещодавні обмеження на кордонах і закриття аеропортів можуть украй ускладнити торгівлю.

Хоча опійний мак принципово є гіршим джерелом доходу для фермерів, ніж гранати, він усе одно надає більшу фінансову безпеку в нинішніх умовах. З одного боку, опіум має довший термін зберігання, до того ж вирощування маку потребує набагато менше зрошення. Але з іншого – збут і розповсюдження незаконних наркотиків часто залежить від внутрішньої контрабандної мережі, тому закриті кордони не є проблемою.

Хоча Управління ООН з наркотиків і злочинності каже, що зростання кількості насіння маку мало впливає на широке виробництво опіуму в Афганістані, на яке припадає понад 80% світових поставок, багато хто побоюється, що події в Кандагарі та навколо нього є застереженням щодо майбутнього.

Джерело:  (kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня