Європа збагатилася ще однією гігантською сонячною електростанцією

Європа збагатилася ще однією гігантською сонячною електростанцією

15:55 Січень 18, 2022

Економіка 835 3 хвилини

Magyar

Гігантська сонячна електростанція розташована у Франції на 75 гектарах і містить 126 тисяч фотоелектричних панелей, які виробляють близько 64 гігават-годин (ГВт-год.) енергії на рік. Підприємство за час свого функціонування зможе позбавити атмосферу від понад 550 тисяч тонн вуглекислого газу, а електроенергія, яку воно постачає, еквівалентна річному споживанню 38 тисячами людей.

Проєкт був реалізований у рамках підтримки розвитку відновлюваних джерел енергії в провінції Луаре на північному сході від Жієна.

Електростанцію побудували за рахунок співфінансування в розмірі 2,2 мільйона євро, до якого значною мірою долучилися мешканці Луаре та прилеглих округів. Конструктори передбачили заходи для збереження біорізноманіття, зокрема створення сховищ для кажанів та ставка для розмноження земноводних.

Працівники TotalEnergies обслуговуватимуть електростанцію протягом 30-річного терміну її експлуатації.

«TotalEnergies підтверджує свою відданість розвитку відновлюваної енергетики спільно з регіонами. Відкриття сонячної електростанції сприятиме енергетичній трансформації Франції та є ще одним кроком до нашої мети – досягти 4 ГВт потужності відновлюваної генерації до 2025 року. Це підтверджує наше прагнення стати одним із головних гравців у сфері відновлюваної енергетики у Франції», – повідомив Тьєррі Мюллер, генеральний директор французької філії TotalEnergies Renewables.

Крім того, у середині листопада компанія TotalEnergies виграла конкурс на будівництво сонячної електростанції потужністю 51 МВт у 10-му раунді тендеру CRE 4 (Французька комісія з регулювання енергетики). Вісім проєктів-переможців запрацюють до кінця 2023 року. Їх будуть підтримувати та управляти ними працівники TotalEnergies, що сприятиме також збільшенню робочих місць. За останні десять періодів торгів компанія виграла проєкти загальною потужністю 707 МВт і стала другим за величиною розробником у Франції, ідеться в її заяві.

(Origo)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня