У Німеччині поступово закінчується необхідна кількість працівників

У Німеччині поступово закінчується необхідна кількість працівників

09:59 Січень 23, 2022

Економіка 680 2 хвилини

Magyar

Відтепер Німеччині знадобиться 400 тисяч фахових іноземних працівників на рік, щоб замінити робітників, які старіють і залишають ринок праці. Вирішення проблеми коаліційний уряд бачить у запровадженні сучасної міграційної політики.

Коаліційний уряд Німеччини планує залучати 400 тисяч робітників на рік, щоб компенсувати демографічне скорочення. Якщо не вжити необхідних заходів, гостра нестача робочої сили може навіть підірвати відновлення країни після економічної кризи, викликаної епідемією коронавірусу.

Дефіцит кваліфікованої робочої сили на сьогодні став настільки серйозним, що різко сповільнює економіку Німеччини, заявляють політики. І це, на їхню думку, можна виправити лише завдяки сучасній політиці міграції.

У коаліційній угоді передбачається, зокрема, створення системи балів для оцінювання європейських фахівців, а також підвищення мінімальної заробітної плати до 12 євро на годину, що зробить країну більш привабливою для іноземних працівників.

Німецький економічний інститут підрахував, що цього року 300 тисяч працівників покинуть ринок праці через демографічні причини. До 2029-го ця кількість збільшиться до 650 тисяч осіб на рік, а до 2030-го країна може втратити близько п’яти мільйонів працівників.

 (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня