OTP Банк допомагає українським фермерам кредитами

OTP Банк допомагає українським фермерам кредитами

18:28 Травень 21, 2022

Економіка 629 2 хвилини

Magyar

Цього року OTP Банк збільшує кредитування українських фермерів у рамках програми, яку підтримує Київ, щоб допомогти їм подолати проблеми з фінансуванням, спричинені російським вторгненням, повідомив Reuters один із керівників угорської фінансової установи.

Нові кредити в Україні на загальну суму близько 1 мільярда гривень надаватимуть малому бізнесу, який раніше фінансувався великими конгломератами.

«Частина ринку заморожена через війну», – повідомив голова наглядової ради українського підрозділу OTP Банку Андраш Кухарскі. Підрозділ також надає послуги фінансового лізингу сільськогосподарської техніки. «Війна створила нову ситуацію, яка вимагає додаткового фінансування цієї групи клієнтів, щоб через одну ланку не розсипався весь ланцюг», – зазначив фінансист.

Андраш Кухарскі повідомив, що такі великі українські банки, як провідний кредитор ПриватБанк і державний Ощадбанк, імовірно, будуть домінувати в програмі, яка має державні гарантії, але для OTP Банку також відкриваються нові можливості. За його словами, фінустанова зосередиться на роботі з фермерами в Центральній та Західній Україні, далеко від лінії фронту.

OTP Банк зазнав певного тиску через вимогу продати свої активи в Росії, зокрема у зв’язку з українським законопроєктом, відповідно до якого компанії, що працюють в РФ, облікуються за вищими податковими ставками.

Як зазначив Андраш Кухарскі, він не відчуває «перестороги щодо OTP» в Україні частково завдяки тому, що банк продовжував працювати під час війни.

hvg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня