Великобританія вводить окремий податок через високі ціни на енергоносії

Великобританія вводить окремий податок через високі ціни на енергоносії

18:03 Травень 28, 2022

Економіка 669 2 хвилини

Magyar

Висока інфляція – серйозна проблема для людей, і хоча уряд не може повною мірою вирішити її, він робить усе можливе, щоб допомогти тим, хто найбільше постраждав, наголосив міністр фінансів Великобританії Ріші Сунак, розповідаючи про плани уряду під час свого виступу в парламенті.

У країні вводиться 25-відсотковий спеціальний податок на прибуток нафтогазових компаній. Отримані завдяки цьому гроші будуть спрямовані на допомогу домогосподарствам, які опинилися в скрутному становищі через зростання вартості енергоносіїв.

За словами міністра, податок дозволить одержати п’ять мільярдів фунтів надходжень за рік.

Уряд також надасть податкову знижку для компаній, які інвестують свій прибуток у Великобританії.

Крім того, Ріші Сунак повідомив, що уряд виділяє 37 мільярдів фунтів стерлінгів на заходи з пом’якшення кризи для населення. Вісім мільйонів домогосподарств, які найбільш потребують підтримки, одержать одноразову допомогу в розмірі 650 фунтів стерлінгів двома частинами: першу в липні, а другу восени.

Шість мільйонів людей з інвалідністю також отримають 150 фунтів стерлінгів як одноразову матеріальну допомогу, а 8 мільйонів пенсіонерів – 300 фунтів (один фунт – це майже 48 гривень). Допомогу на оплату рахунків за електроенергію збільшать з нинішніх 200 до 400 фунтів, і на відміну від попередніх планів, її не доведеться повертати.

 (vg.hu/euronews.com)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня