Moody's підтверджує дефолт росії за зовнішнім боргом

Moody's підтверджує дефолт росії за зовнішнім боргом

12:46 Червень 28, 2022

Економіка 523 2 хвилини

Magyar

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s підтвердило в понеділок, що росія зазнала дефолту за зовнішнім боргом через нездатність здійснювати відсоткові платежі, спричинену західними санкціями, які було запроваджено після її вторгнення в Україну.

Про це передає Укрінформ з посиланням на Forbes.

Зазначається, що пропущений росією платіж 27 червня «являє собою дефолт», і такі дефолти «ймовірні й надалі».

Агентство Reuters, посилаючись на власні джерела, повідомило раніше, що деякі тайванські власники російських облігацій не отримали відсоткові платежі навіть після закінчення крайнього терміну (у неділю), що вказує на дефолт.

російський уряд звинуватив економічні санкції, які не дають йому змоги здійснити виплати, незважаючи на наявність ресурсів.

Оголошення про дефолт за зовнішніми боргами зазвичай здійснюється глобальними рейтинговими агентствами, такими як Moody’s, Fitch і S&P, проте санкції передбачають заборону визначати рейтинги російських компаній.

Дефолт, оголошений у понеділок, став першим за роки існування російської держави (1918 – 1922 рр. та 1991 – 2022 рр.), а також Радянського Союзу (1922 – 1991 рр.), до якого Російська Федерація входила як одна з республік.

У 1998 році російський уряд за президента Бориса Єльцина оголосив дефолт за внутрішнім боргом на суму 40 млрд доларів через фінансову кризу.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня