Україна отримала від Світового банку 446 млн. євро

Україна отримала від Світового банку 446 млн. євро

08:32 Липень 1, 2022

Економіка 403 2 хвилини

Magyar

Залучені кошти дозволять забезпечити фінансування для працівників бюджетної сфери, зазначили у Мінфіні.

Україна отримала кредит у рамках проекту Світового банку (СБ) на суму 446,8 млн. євро. Про це повідомляє Міністерство фінансів у четвер, 30 червня.

Зазначено, що кошти виділені у рамках проекту Підтримка державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні.

Кошти будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери як на національному, так і регіональному рівнях.

“В умовах війни Україні важливо зберегти потенціал, дієвість та стійкість державного управління. Залучені кошти дозволять забезпечити фінансування для працівників бюджетної сфери. Вдячні уряду Великої Британії та команді Світового банку за підтримку України у цей скрутний період нашої історії”, – сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня