Американський суд відновив мораторій на видобуток вугілля

Американський суд відновив мораторій на видобуток вугілля

12:30 Серпень 15, 2022

Економіка 417 2 хвилини

Magyar

У п’ятницю один із федеральних судів США відновив мораторій на видобуток вугілля на федеральних землях.

Згідно з повідомленнями американських ЗМІ, суд зобов’язав урядові установи провести нову екологічну експертизу до того, як продаж прав на видобуток на федеральних землях може відновитися.

Відповідно до рішення, попередній огляд під час президентства Дональда Трампа не врахував шкідливі для клімату наслідки викидів парникових газів, викликані використанням вугілля.

Мораторій запровадили за президентства Барака Обами, а за Дональда Трампа скасували.

Майже половина всього щорічного видобутку вугілля в Сполучених Штатах здійснюється приватними компаніями, які працюють на федеральних землях на основі прав на видобуток, придбаних у штату, головним чином у західних штатах Вайомінг, Монтана та Колорадо, і забезпечують своєю діяльністю тисячі робочих місць.

За даними уряду, центральний бюджет та бюджети федеральних земель можуть щорічно отримувати близько 400 мільйонів доларів доходу від різних платежів таких гірничодобувних підприємств.

Виробництво електроенергії на основі вугілля є одним із основних джерел викидів парникових газів у США, а також одним із основних джерел постачання електроенергії в країні.

Президент Національної гірничої асоціації заявив, що оскаржить це рішення суду. Річ Нолан назвав тривожним те, що таке судове рішення було ухвалено в розпал цінової кризи на енергоносії, яка перешкоджає доступу до безпечного джерела енергії.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня