Не всі німецькі компанії виходять із Росії

Не всі німецькі компанії виходять із Росії

18:16 Вересень 17, 2022

Економіка 1242 2 хвилини

Magyar

У той час як багато великих компаній покинуло Росію, чимало малих і середніх підприємств залишилося. В інтерв’ю WirtschaftsWoche.de очільник однієї з таких компаній повідомив, що вони мають офіси в обох країнах.

Близько вісімдесяти відсотків німецьких середніх компаній ігнорують санкції, використовують креативні засоби, щоб замінити відсутні частини та сировину, і хочуть вижити у воєнний час. Керівник зазначеної компанії також повідомив виданню, що відчуває відповідальність за своїх російських співробітників, адже від їхньої роботи залежить існування близько чотирьохсот сімей. Поки їм це вдається, вони працюють, чекають закінчення війни і нормалізації економічних відносин.

Слова цього бізнесмена перегукуються з даними, опублікованими Macro Advisory у липні. Згідно з ними, менше п’яти відсотків малих і середніх німецьких компаній вирішило покинути Росію, повідомляє Intellinews.com. Тільки чотири відсотки членів російсько-німецької торгової палати повністю покинули російський ринок. Згідно з опитуванням, проведеним серед 1050 компаній-членів палати, ті, хто залишився, планують продовжувати діяльність на ринку без змін, можливо, частково відмовитися від нових проєктів або змінити їхньої структуру.

Російський ринок завжди був важливим для Німеччини, до війни в Росії було зареєстровано приблизно в десять разів більше компаній, ніж у будь-якій іншій країні – члені ЄС, – загалом майже три тисячі.

(magyarnemzet.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня