Філіппіни не проти купувати російське паливо та нафту

Філіппіни не проти купувати російське паливо та нафту

18:27 Вересень 26, 2022

Економіка 573 2 хвилини

Magyar

У чергу за російською нафтою стає ще одна азіатська країна. За даними Bloomberg, Філіппіни ведуть переговори з Москвою про закупівлю значної кількості нафти. Як повідомив виданню президент Філіппін Фердинанд Маркос, національні інтереси стоять вище за стурбованість ситуацією в Україні.

За попередньою інформацією, Філіппіни купуватимуть в Росії не тільки нафту і паливо, а й інші продукти. Переважно добрива, які дуже потрібні сільському господарству країни, оскільки фермерам стає дедалі важче їх отримати через стрімке зростання цін. За словами Маркоса, вони близькі до досягнення домовленості, але ведуть переговори не лише з росіянами, а й з іншими країнами.

«Політична сторона справді викликає питання, але для нас національні інтереси – на першому місці. Ми повинні отримати те, що нам потрібно», – сказав президент, якому буде нелегко зберегти свою владу в умовах нинішніх економічних труднощів.

Forrás

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня