У Британії показали перші монети з портретом короля Чарльза

У Британії показали перші монети з портретом короля Чарльза

21:57 Вересень 30, 2022

Економіка 1326 3 хвилини

Magyar

Королівський монетний двір представив новий дизайн монети номіналом 50 пенсів із зображенням короля Чарльза III, яка надійде в обіг до кінця року.

Про це повідомляє The Guardian.

Тим часом у понеділок о 9 ранку буде випущена спеціальна меморіальна серія монет, присвячена королеві Єлизаветі II. Портрет Чарльза з’явиться на 5 фунтовій монеті та 50 пенсах, присвячених королеві.

Нікола Хоуелл, головний комерційний директор Королівського монетного двору, повідомила: “Ми очікуємо, що клієнти почнуть отримувати пам’ятні монети з жовтня, а потім ми очікуємо, що пам’ятна монета номіналом 50 пенсів з’явиться в обігу, ймовірно, з грудня”.

Портрет короля на монеті, який отримав особисте схвалення Чарльза, був створений скульптором Мартіном Дженнінгсом, повідомили у Монетному дворі. За традицією, портрет короля буде звернений вліво, в протилежний бік від королеви Єлизавети II.

Кріс Баркер, співробітник Королівського монетного двору, сказав: “Чарльз дотримався загальної традиції, яка існує в британському карбуванні монет, починаючи з Карла II, коли монарх дивиться в протилежний бік від свого попередника”.

Латинський напис, що оточує портрет, свідчить: “:: CHARLES III :: D :: G :: REX :: F :: D :: 5 POUNDS :: 2022”, що перекладається як: “Король Чарльз III, Божою милістю захисник віри”.

Дизайн почне з’являтися на обігових та пам’ятних монетах, виготовлених протягом найближчих місяців.

Королівський монетний двір, що базується в Ллантрісанті, південний Вельс, зображує королівську родину на монетах вже понад 1100 років, документуючи кожного монарха, починаючи з Альфреда Великого.

Енн Джессопп, головний виконавчий директор монетного двору, сказала: “Королівському монетному двору довіряють карбувати монети із зображенням монарха вже понад 1100 років, і ми пишаємося тим, що продовжуємо цю традицію за правління короля Чарльза III.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня