Гендиректор Укрзалізниці подякував Угорщині за допомогу у транспортуванні пшениці

Гендиректор Укрзалізниці подякував Угорщині за допомогу у транспортуванні пшениці

09:30 Жовтень 2, 2022

Економіка 587 3 хвилини

Magyar

Олександр Камишін висловив вдячність за збільшення відвантажень зерна в прикордонному місті Загонь.

Генеральний директор Укрзалізниці Олександр Камишін у Twitter подякував Держсекретарю з питань транспорту Міністерства технологій та промисловості Угорщини Давіду Вітейзі за інвестиції уряду в розмірі понад 12 мільярдів форинтів, які дозволять збільшити кількість зерна, що перевозиться залізницею з України через зону перевалки в прикордонному місті Загонь.

Держсекретар заявив про реалізацію проєкту в п’ятницю вранці.

«Чудова новина! Реконструкція в Загоні збільшить вантажопотік з України до Угорщини та далі – до ЄС. Дякую, що виконали те, про що ми домовилися раніше», – повідомив Камишін.

Нагадаємо, Держсекретар Давід Вітейзі та міністр технологій і промисловості Угорщини Ласло Палкович провели спільні переговори з усіма зацікавленими сторонами в Угорщині, а затим Давід Вітейзі обговорив це питання з керівництвом Укрзалізниці в Берліні. На основі цих консультацій спільно з фахівцями Державних угорських залізниць було розроблено технічну пропозицію.

«Нове завдання, яке постало перед нами, стало величезним викликом для залізничної інфраструктури, логістики та організації роботи. Рух часто затримується через вагони на широкій колії, які очікують на розвантаження або вже порожні, або вагони на вузькій колії, які очікують на завантаження», — зазначив Давід Вітейзі.

Він додав, що покинуті колії цієї зони раніше, до зміни режиму в країні, перевантажували значно більший обсяг вантажів, але відтоді працювали зі значно меншою пропускною здатністю, яку зараз потрібно привести до ладу.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня