В Україні розпочав роботу проєкт «Дунайський зерновий шлях»

В Україні розпочав роботу проєкт «Дунайський зерновий шлях»

20:45 Листопад 1, 2022

Економіка 658 2 хвилини

Magyar

Українське дунайське пароплавство (УДП) запускає проєкт “Дунайський зерновий шлях” з транспортування агропродукції до румунського порту Констанца. Про це повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко.

“Ще влітку ми припускали, що Росія може будь-якої миті спробувати зірвати “зернову ініціативу”. Тому наполегливо і системно розвивали наш проєкт “Дунайський зерновий шлях”, – уточнив Москаленко.

За його словами, УДП інвестувало у створення власної перевалки зернових. Також УДП домовилося з румунською групою компаній TTS про більш швидку та ефективну схему перевалки в порту Констанци. Весь логістичний ланцюжок здійснюється та контролюється УДП.

Завдяки швидшому процесу завантаження та розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу не доведеться зазнавати фінансових втрат внаслідок тривалих очікувань у черзі біля термінала.

Важливою складовою проєкту є оснащення суден системами онлайн-контролю, відеоспостереження та збільшення кількості судноводіїв в екіпажі. Це значно підвищує ефективність роботи флоту.

За прогнозами УДП, у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць.

На другому етапі проєкту “Дунайський зерновий шлях” передбачається будівництво нових барж. Також найближчим часом розпочинається модернізація тяги та капітальний ремонт самохідного флоту із заміною двигунів.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня