Уряд Угорщини підтримає Україну

Уряд Угорщини підтримає Україну

11:05 Листопад 25, 2022

Економіка 2011 2 хвилини

Magyar

У середу ввечері в офіційному виданні була опублікована постанова, згідно з якою уряд Угорщини готовий долучитися до спільної фінансової підтримки Європейського Союзу в розмірі 18 мільярдів євро, призначеної для України, але, можливо, зробить це своєрідно.

Постанова про заходи уряду, необхідні для фінансової підтримки Києва, складається з трьох пунктів.

У документі уряд заявляє, що «зберігає намір брати участь у фінансовій підтримці, якої потребує Україна у зв’язку з війною».

Водночас важливим і новим елементом є те, що «уряд закликає міністра фінансів подбати про забезпечення 187 мільйонів євро, які припадають на Угорщину з 18 мільярдів євро позики, наданої Європейським Союзом для України».

Відповідальність за виконання цього завдання несе міністр фінансів Мігай Варга, і терміни повинні бути дотримані в міру їх виникнення.

Міністру зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петеру Сійярто поставлено завдання негайно розпочати переговори з Україною від імені Угорщини з метою розробки угоди, необхідної для фінансової підтримки, згідно зі згаданим пунктом.

portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня