В ОВА розпочала роботу група щодо вивчення стану діяльності аеропорту «Ужгород»

В ОВА розпочала роботу група щодо вивчення стану діяльності аеропорту «Ужгород»

18:35 Листопад 30, 2022

Економіка 725 2 хвилини

Magyar

Під час останнього засідання сесії Закарпатської обласної ради депутати проголосували за введення департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОВА до переліку органів управління підприємством «Міжнародний аеропорт “Ужгород”».

На підставі цього рішення створили обласну робочу групу, яка вивчатиме стан діяльності летовища та буде напрацьовувати перспективи його розвитку. Про це повідомив перший заступник керівника краю Мирослав Білецький.

За його словами, в ОВА зібрали членів групи, щоб обговорити низку важливих питань. Зокрема, проведення аудиту авіапідприємства із залученням незалежної аудиторської компанії, збереження спецтехніки та будівництво навісу для неї.

Розглянули також стан реалізації проєктів, у тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету. Ідеться про капітальний ремонт покриття руліжної доріжки, покриття перону в зоні термінала аеродрому, внутріпортової дороги з твердим покриттям, реконструкцію світлосигнальної системи, аеровокзалу, а також будівництво аварійно-рятувальної станції. Окремо члени робочої групи зосередилися на земельних питаннях.

«Для області і країни загалом важливо, аби ужгородське летовище працювало, розвивалося і було конкурентоспроможним. Саме тому дав доручення відповідним структурним підрозділам та членам робочої групи опрацювати проблемні питання і запропонувати кілька шляхів їх вирішення, щоб ми могли спільно обрати найкращий варіант. Вони повинні допомогти аеропорту “Ужгород” працювати і надалі», – зазначив Мирослав Білецький.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня