Тисячі українців розпочали бізнес у Польщі

Тисячі українців розпочали бізнес у Польщі

20:15 Січень 25, 2023

Економіка 494 2 хвилини

Magyar

Значна кількість українських підприємців і компаній одразу після початку війни намагалися продовжити чи відновити свою бізнес-діяльність за кордоном. Основною цільовою територією стала Польща, де з 24 лютого минулого року знайшли прихисток більше мільйона біженців, здебільшого жінки.

Як повідомляє Bloomberg, війна на економіку Польщі вплинула дивовижним чином.

З січня по вересень минулого року свій бізнес у країні зареєстрували 10 200 українських фізичних осіб підприємців і 3 600 компаній з українським капіталом. Відтак їхня частка в кількості нових підприємств у Польщі зросла до 8,5 відсотків у порівнянні з менш ніж 1 відсотком до початку війни.

За даними Польського економічного інституту, в українських компаніях і підприємствах, зокрема, у будівництві, ІТ та роздрібній торгівлі, працювало 420 тисяч осіб.

45 відсотків іноземних компаній, які відкрили новий бізнес у Польщі у 2022 році, були українськими, дві треті з яких вирішили назавжди залишитися на польському ринку, незалежно від результатів війни.

 (mandiner.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня