Компанія Ахметова почала імпорт електроенергії з Європи

Компанія Ахметова почала імпорт електроенергії з Європи

09:21 Січень 26, 2023

Економіка 414 2 хвилини

Magyar

Компанія “Д.Трейдінг” з січня почала активно імпортувати електроенергію з Європи для зменшення дефіциту в енергосистемі України.

Про це заявили в компанії.

“Протягом січня компанія активно імпортувала електроенергію з Європи (приблизно 95% всього імпорту) і планує продовжувати нарощувати поставки, щоб зменшити дефіцит в енергосистемі України і тим самим підтримати економіку та населення”, – йдеться у повідомленні.

“Імпорт електроенергії з Європи покращує ситуацію з балансом в енергосистемі України. Додаткові, гарантовані, поставки електроенергії надають можливість підприємствам стабілізувати та наростити рівень виробництва. І, як бачимо, це дійсно працює.

В найближчі тижні ми плануємо розширити обсяги поставок та дати додаткову електроенергію більшій кількості клієнтів”, – заявив генеральний директор “Д.Трейдінг” Дмитро Маляр.

Зазначається, що зараз пропускна спроможність дозволяє імпортувати приблизно 500 млн кВт-год на місяць, що дорівнює споживанню 2 млн домогосподарств протягом цілого місяця.

“Загалом же цей обсяг потенційно може складати орієнтовно до 1 млрд кВт-год щомісяця і суттєво знизити дефіцит електроенергії.

Для цього необхідно розширити пропускну здатність міждержавних перетинів з сусідніми європейськими країнами, зокрема з Румунією та Угорщиною”, – додали в компанії.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня