Німеччина не підтримує пропозицію спільного запозичення ЄС

Німеччина не підтримує пропозицію спільного запозичення ЄС

16:03 Січень 27, 2023

Економіка 498 2 хвилини

Magyar

Міністерство фінансів Німеччини не підтримує пропозицію Франції та голови Європейської ради Шарля Мішеля про те, щоб Європейський Союз узяв спільну позику заради фінансової стабільності.

У четвер міністерство фінансів Німеччини заявило, що, на його думку, Євросоюзу в період зростання процентних ставок і високої інфляції потрібна фіскальна стабільність, а не борг. У відомстві зазначили, що кредит суперечить жорсткій монетарній політиці Європейського центрального банку, яка спрямована на стримування інфляції.

На думку представників мінфіну, ринки не сприймуть позитивно спільний борг. Спільний кредит не потрібний і з точки зору бюджету. Канцлер Німеччини Олаф Шольц з цього приводу заявив, що країни-члени досі не використали понад 200 мільярдів євро з постковідного фонду відновлення ЄС, тож поки він є, немає необхідності обговорювати нові інструменти фінансування.

(via Reuters) на основі Euronews

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня