Японія допоможе у відновленні українського енергосектору – Міненергетики

Японія допоможе у відновленні українського енергосектору – Міненергетики

18:42 Січень 28, 2023

Економіка 224 2 хвилини

Японія збирається долучитися до сучасних проєктів на основі новітніх технологій, зокрема будівництва малих модульних реакторів та «водневих».

Про це заявив посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі під час зустрічі з міністром енергетики України Германом Галущенком.

«Ми відкриті для активної співпраці у сфері будівництва малих модульних реакторів і маємо значний потенціал для реалізації водневих проєктів. Україна має професіоналів та технічні можливості, які дадуть нам стати одним із лідерів у цих інноваційних напрямах», – наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Сторони обговорювали питання ядерної та радіаційної безпеки на Запорізькій АЕС, поточні потреби енергосектору України в умовах постійних атак росії на об’єкти енергетики, а також двосторонню співпрацю з його відновлення та відбудови на основі новітніх технологій.

Мацуда Кунінорі підкреслив, що питання забезпечення ядерної і радіаційної безпеки є дуже вагомими і для Японії, тож його країна готова до поглиблення відповідної співпраці з Україною.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня