Дозвіл на видобуток закарпатської солі викупили за 55 млн грн

Дозвіл на видобуток закарпатської солі викупили за 55 млн грн

15:40 Лютий 9, 2023

Економіка 1242 2 хвилини

Magyar

За результатами електронних торгів, що проводила Державна служба геології та надр України, визначився переможець викупу спеціального дозволу на розробку Західнотереблянської ділянки в Закарпатській області, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

В аукціоні взяли участь 7 учасників, а стартова ціна 548 250 грн зросла до 55 млн грн. Сплачені від торгів кошти надійдуть у державний бюджет.

За словами Мирослава Білецького, згідно з документами підприємство-переможець отримає дозвіл на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою покладів камʼяної солі на околиці с. Теребля Тячівського району терміном на 5 років.

«Перспективи видобутку солі важливі не тільки для регіону, а й України загалом. Закарпатська область багата і славна соляними покладами, від нас залежить наскільки нам вдасться зберегти традиції і привнести якісні новації у цю сферу, популяризувати наш продукт в країні та за її межами», – прокоментував перший заступник голови ОВА.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня