Фінляндія передала Україні сонячну електростанцію та іншу допомогу у сфері енергетики

Фінляндія передала Україні сонячну електростанцію та іншу допомогу у сфері енергетики

14:51 Березень 16, 2023

Економіка 196 2 хвилини

Фінляндія надіслала в Україну черговий пакет підтримки в енергосфері, до якого увійшла інтелектуальна сонячна енергосистема.

Про це 15 березня повідомило міністерство внутрішніх справ країни, пише “Європейська правда”.

Електростанція оснащена інтелектуальною системою резервного живлення, яка допоможе забезпечити роботу критичного електрообладнання під час відключення електроенергії.

Пожертву зробила фінська енергетична компанія PlayGreen. Електростанція має прибути в Україну наступного тижня.

В останні кілька тижнів з Фінляндії в Україну також вирушили 77 трансформаторів, великогабаритне резервне енергетичне обладнання та мобільні тепло- та парогенератори.

“Фінляндія суттєво допомогла Україні у забезпеченні виробництва енергії в розпал війни. Хочу подякувати фінським операторам за те, що бажання допомогти залишилося високим. В Україні все ще існує постійна потреба в цивільній матеріальній допомозі… Фінляндія надаватиме Україні допомогу доти, доки вона буде потрібна”, – заявила міністр внутрішніх справ Кріста Мікконен.

Фінляндія є однією з країн, яка надала Україні найбільше матеріальної допомоги в енергетичному секторі. За даними ERCC (Координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації ЄС), всього Фінляндія запропонувала понад 600 трансформаторів і понад 100 генераторів.

У березні Фінляндія оголосила, що надасть Україні додаткові 29 мільйонів євро гуманітарної допомоги та підтримки співпраці з метою розвитку.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня