Найбільший банк Швейцарії UBS купив Credit Suisse

Найбільший банк Швейцарії UBS купив Credit Suisse

11:33 Березень 20, 2023

Економіка 575 2 хвилини

Уряд Швейцарії схвалив цю угоду та надав гарантії регулятору країни з метою виділення ліквідності Credit Suisse.

Найбільший швейцарський банк UBS купує банк Credit Suisse, який опинився у складному фінансовому становищі. Про це стало відомо у неділю, 19 березня.

Сума цієї угоди щодо поглинання становила 3 млрд швейцарських франків ($3,24 млрд).

“За умовами угоди, яка включала всі акції, акціонери Credit Suisse отримають одну акцію UBS за кожні 22,48 акції Credit Suisse, що дорівнює 0,76 франка ($0,82 – ред.), на загальну суму 3 млрд франків”, – йдеться у заяві UBS.

Аналогічну інформацію наведено і на сайті Credit Suisse.

Зі свого боку Федеральна рада (уряд) Швейцарії схвалила цю угоду та надала гарантії регулятору країни з метою виділення ліквідності Credit Suisse.

“Федеральна рада підтримує придбання банку Credit Suisse банком UBS. Щоб зміцнити стабільність фінансових ринків до здійснення цього придбання, Швейцарська Конфедерація надає гарантію Національному банку Швейцарії з метою надання Credit Suisse додаткової допомоги у формі ліквідності”, – заявили в уряді.

Крім того, держава надасть гарантії банку Credit Suisse на 9 млрд франків ($9,72 млрд), щоб “зменшити ризики для цієї установи у зв’язку з придбанням низки активів”, які можуть потенційно призвести до втрат.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня