Україна та МВФ досягнули на рівні персоналу домовленості щодо програми EFF на 15,6 мільярда доларів

Україна та МВФ досягнули на рівні персоналу домовленості щодо програми EFF на 15,6 мільярда доларів

16:48 Березень 22, 2023

Економіка 507 2 хвилини

Magyar

Влада України та представники МВФ досягли домовленостей на рівні персоналу щодо нової програми підтримки, яка розрахована на 4 роки.

У МВФ зазначили, що Угода про розширене фінансування (EFF) передбачає виділення 15,6 мільярда доларів.

Гроші підуть на підтримку політики української влади, спрямованої на підтримку фіскальної, зовнішньої, цінової та фінансової стабільності, а також на підтримку поточного поступового економічного відновлення, одночасно сприяючи довгостроковому зростанню в контексті післявоєнної відбудови.

«Я радий повідомити, що команда МВФ досягла домовленості на рівні персоналу з українською владою щодо 4-річної програми за підтримки МВФ із запрошеним доступом у розмірі 11,6 мільярда SDR (приблизно 15,6 мільярда доларів США), або 577 відсотків квоти України. Цю угоду має схвалити Виконавча рада МВФ, розгляд якої очікується в найближчі тижні», — заявив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Ваграм Степанян.

Домовленості з МВФ підтвердив також глава Національного банку України Андрій Пишний.

«Досягли угоди на рівні персоналу щодо нової програми розширеного фінансування. Найближчими тижнями очікуємо на фінальне схвалення домовленості Радою директорів МВФ. Дуже хороший та швидкий, зважаючи на усі обставини, результат. Завдяки такій програмі Україна отримує можливість залучити від МВФ близько 15,6 млрд дол. США упродовж чотирьох років», — заявив Пишний.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня