Україна відправила 30 тисяч тонн пшениці до Ефіопії

Україна відправила 30 тисяч тонн пшениці до Ефіопії

20:08 Березень 22, 2023

Економіка 458 2 хвилини

Magyar

Україна відправила 30 тисяч тонн гуманітарної пшениці до Ефіопії у рамках “зернової ініціативи”.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Повідомляється, що балкер DENIZ M, який доставить 30 тисяч тонн пшениці Ефіопії, – це вже 17 судно, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН. Зазначається, що під егідою ВПП ООН до нужденних країн Африки та Азії вже було доставлено понад півмільйона тонн української пшениці.

Так, сьогодні з портів Великої Одеси вийшли три судна з 112,4 тисячами тонн агропродукції для Африки та Азії. Серед них балкер BC CALLISTO з 30,5 тисячами тонн пшениці, який прямує до Алжиру та балкер IOANNIS THEO, що доставить 52 тисячі тонн пшениці до В’єтнаму.

У Мінінфраструктури зазначають, що по “зерновому коридору” рухаються чотири судна під завантаження 122 тисячами тонн агропродукції.

Загалом з 1 серпня 2022 року з портів Великої Одеси вийшли 833 судна, які експортували 25,3 млн тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня