Світовий банк назвав мінімальну суму, необхідну для відновлення України

Світовий банк назвав мінімальну суму, необхідну для відновлення України

10:29 Березень 23, 2023

Економіка 909 2 хвилини

Magyar

На повоєнне відновлення України потрібно мінімум 411 млрд доларів, що більш ніж у 2,5 рази перевищує очікуваний ВВП України у 2022 році.

Про це повідомляє Yahoo Finance з посиланням на оновлені дані Світового банку.

У виданні зазначили, що початковий прогноз, зроблений у вересні минулого року, передбачав збитки на 349 мільярдів доларів.

Однак співробітникам СБ довелося збільшити оцінку потреб України у зв’язку з фіксацією нових регулярних випадків руйнування та пошкодження армією росії інфраструктури та будівель, а також впливу на життя людей.

Найбільший перегляд було здійснено у сфері енергетики, де збитки більш ніж уп’ятеро перевищили рівень червня 2022 року. Найбільші зміни у плані руйнувань відбулися у прифронтових регіонах, таких як Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.

За даними Світового банку, лише у 2023 році Україні знадобиться 14 мільярдів доларів інвестицій для відновлення та реконструкції критично важливих та пріоритетних об’єктів.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня