Посилюється роль Угорщини в організації транзитного сполучення схід-захід

Посилюється роль Угорщини в організації транзитного сполучення схід-захід

12:55 Травень 20, 2023

Економіка 1120 2 хвилини

Magyar

Роль Угорщини в організації транзитних перевезень схід-захід, що суттєво сприяє доставці українських сільськогосподарських товарів до країн Африки та Близького Сходу, посилюється, – заявив міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Компанія Transit-Speed ​​​​Kft. за підтримки угорської держави побудувала два нові складські приміщення, які надають можливість щодоби перевантажувати вміст 200 вантажівок із широкої колії, що прямує з України.

Значне збільшення перевантажувальної потужності значно посилює роль Угорщини в організації транзитних перевезень зі сходу на захід.

Таким чином Угорщина прагне допомогти країнам Африки та Близького Сходу, які опинилися у складній ситуації, уникнути продовольчої кризи, щоби звідти не почалися нові хвилі міграції.

«Найбільші залізничні перевантажувальні потужності створені на західному кордоні України, в Угорщині, незважаючи на те, що, порівняно з іншими, ми маємо коротший кордон з Україною», – зазначив міністр.

 (napi.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня