росія припиняє прокачування газу «Турецьким потоком»

росія припиняє прокачування газу «Турецьким потоком»

14:14 Червень 3, 2023

Економіка 760 2 хвилини

Magyar

З 5 до 12 червня відбудеться планове щорічне технічне обслуговування газопроводу “Турецький потік”. У цей час прокачування газу буде припинено. Про це повідомив “Газпром”.

Транспортировка газа по обеим ниткам газопровода будет на этот период приостановлена. Проведение планового технического обслуживания согласовано всеми заинтересованными сторонами заблаговременно.

росія постачає газ до Туреччини двома трубопроводами через Чорне море. “Блакитний потік” було введено в експлуатацію на початку 2003 року, його проектна потужність складає 16 млрд куб. м газу на рік, загальна протяжність – 1 213 км.

Експортний газопровід “Турецький потік” складається з двох ниток, одна з яких призначена для постачання газу турецьким споживачам, друга – для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи. Сумарна потужність “Турецького потоку” складає 31,5 млрд куб. м, його експлуатація розпочалася у січні 2020 року.

Планове технічне обслуговування газопроводу відбувається щорічно у літні місяці.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня