Китай розпочав масштабний проєкт: бурять на глибину 11 тисяч метрів

Китай розпочав масштабний проєкт: бурять на глибину 11 тисяч метрів

18:00 Червень 7, 2023

Економіка 850 2 хвилини

Magyar

Китай поставив перед собою мету просвердлити одну з найглибших отворів у світі для його вивчення.

На північному заході Китаю, в Сіньцзяні, у пустелі в Тарімській улоговині розпочалося буріння найглибшого отвору на Землі для вивчення ділянок планети глибоко під поверхнею, повідомляє Guardian, із посиланням на китайське державне інформаційне агентство.

Згідно з повідомленням, вони мають намір пробурити свердловину на глибину 11 тисяч метрів, проєкт планують завершити за 457 днів, що стане «віхою в глибинних дослідженнях Китаю».

Дослідницьке буріння має велике значення з огляду на те, що воно дозволить вивчати внутрішню структуру та розвиток Землі, а результати дадуть дані для подальших наукових досліджень планети.

Ван Чуньшен, технічний експерт, який бере участь в операції, заявив, що проєкт є «сміливою спробою дослідити невідому область Землі та розширити межі людського розуміння», підкресливши, що його реалізація буде зовсім непростою.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня