Австрія імпортує дві третини свого газу з росії

Австрія імпортує дві третини свого газу з росії

17:36 Жовтень 1, 2023

Економіка 760 2 хвилини

Magyar

Австрія все ще імпортує дві третини обсягів свого природного газу з російської федерації.

Про це свідчать дані на платформі energie.gv.at Міністерства захисту клімату, довкілля, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Австрії.

Відповідно до опублікованих даних, станом на липень 2023 року імпорт природного газу з рф становив 66% від загального газового імпорту. У лютому 2022 року, коли росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україні, Австрія купувала 79% свого газу в рф.

Частка імпорту з неросійських джерел становила 34% та складалася, головним чином, з норвезького газу та скрапленого природного газу (СПГ), а також невеликих обсягів газу з Північної Африки та Центральної Азії. Імпорт з інших неросійських джерел здійснюється переважно маршрутами через Німеччину та Італію.

Згідно з даними платформи, станом на 29 вересня газові сховища Австрії заповнені на 94,33%, що відповідає 92,1 терават-годинам природного газу – більше, ніж Австрія спожила у 2022 році.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня