Україна і Світовий банк підписали угоду на $1,2 млрд

Україна і Світовий банк підписали угоду на $1,2 млрд

16:41 Грудень 5, 2023

Економіка 549 2 хвилини

Magyar

Мета проєкту INSPIRE – фінансування 29 видів соціальних виплат найбільш вразливим верствам населення України.

Україна отримає кредит від Світового банку на $1,2 млрд для фінансування соцвиплат. Про це повідомило Міністерство соціальної політики у вівторок, 5 грудня.

Вказано, що відповідну угоду підписали міністр соціальної політики Оксана Жолнович і директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банаджері.

Мова йде про новий проєкт “Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності” (INSPIRE). Його мета – фінансування 29 видів соціальних виплат найбільш вразливим верствам населення, а також підтримка реформ у сфері соціального захисту в Україні. 

“Проєкт INSPIRE фінансується за рахунок позики Світового банку у розмірі 1,2 млрд доларів із Цільового фонду з надання необхідної кредитної підтримки Україні (ADVANCE Ukraine), що підтримується урядом Японії”, – йдеться у повідомленні.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня