Продукція Pepsi зникла з ряду магазинів через підвищення цін

Продукція Pepsi зникла з ряду магазинів через підвищення цін

12:44 Січень 8, 2024

Економіка 953 3 хвилини

Magyar

У Франції багато продуктів PepsiCo зникло з полиць, а Бельгія, Іспанія та Італія можуть незабаром послідувати їхньому прикладу.

Міжнародна мережа супермаркетів Carrefour припиняє продаж деяких продуктів PepsiCo у Франції, Бельгії, Іспанії та Італії після того, як ціни на чіпси Lay’s, чай Lipton та Pepsi значно зросли, пише Euronews. Французька компанія розмістила на полицях, де колись стояла продукція PepsiCo, таблички з написом “Ми більше не продаємо продукцію цього бренду через неприйнятне підвищення цін”.

Заборона вже діє у Франції, але не повідомляється, коли інші три країни припинять продавати цю продукцію. У своїй заяві PepsiCo заявила у відповідь, що “вела переговори із Carrefour протягом декількох місяців і продовжуватиме добросовісно вести переговори з ними, щоб забезпечити доступність їхньої продукції”.

Компанія, яка також виробляє Cheetos і Mountain Dew, підвищувала ціни щонайменше на десять відсотків у кожному із семи кварталів поспіль, аж до кварталу з липня до вересня включно. Хоча прибутки компанії зростають, продажі почали падати через високі ціни. Компанія також заявила, що зменшує розміри упаковок, щоб “відповідати споживчому попиту”.

Компанія зі штату Нью-Йорк заявила, що зростання цін було стримане інфляцією після того, як спалах коронавірусу і російсько-українська війна створили значне навантаження на ланцюги поставок, але ціни в єврозоні були на 2,9% вищими в грудні порівняно з торішнім груднем, після семимісячного зниження.

PepsiCo підвищила власні ціни, посилаючись на зростання цін на зерно та харчову олію, які різко зросли після початку російсько-української війни, і хоча вплив останньої все ще відчувається в магазинах, світова ціна на зерно значно впала порівняно з рекордом 2022 року. Індекс продовольчих цін Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН у 2023 році був на 13,7% нижчим, ніж роком раніше, і протягом року зросли лише ціни на цукор.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня