Податківці Закарпаття виявили 8 «таксистів-нелегалів»

Податківці Закарпаття виявили 8 «таксистів-нелегалів»

18:50 Лютий 1, 2024

Економіка 3061 2 хвилини

Працівники Головного управління ДПС в Закарпатській області спільно з співробітниками Управління патрульної поліції краю задокументували 8 фактів надання послуг перевезення пасажирів, неофіційно зайнятими фізичними особами, що не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

На водіїв таксі за порушення порядку провадження господарської діяльності складено 8 протоколів за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та надано роз’яснення норм чинного законодавства в частині обов’язку реєстрації суб’єкта господарювання та застосування РРО та/або ПРРО.

Фахівці податкових органів Закарпаття звертають увагу, що законність здійснення діяльності, зокрема з перевезення пасажирів, постійно аналізують працівники податкової служби.

Діяльність таксистів у розумінні Господарського кодексу України – це господарська діяльність, і при наданні послуг з перевезення пасажирів, таксисти зобов’язані проводити розрахунки через реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) та надавати споживачам розрахункові документи встановленої форми та змісту.

Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня