Україна домовилася з МВФ про транш на 900 млн доларів, лишився останній штрих

Україна домовилася з МВФ про транш на 900 млн доларів, лишився останній штрих

14:01 Лютий 23, 2024

Економіка 777 2 хвилини

Magyar

У Варшаві з 17 по 22 лютого відбулися переговори місії Міжнародного валютного (МВФ) з представниками України. Сторони домовилися про рівень персоналу щодо третього перегляду програми розширеного фінансування Extended Fund Facility (EFF), на суму близько 900 млн доларів. Угоду має затвердити керівництво Фонду.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт МВФ.

Зазначається, що персонал Міжнародного валютного фонду та українська влада досягли домовленості на рівні персоналу (SLA) щодо оновленого пакету економічної та фінансової політики для третього перегляду 4-річної програми розширеного фінансування (EFF). Угода має бути затверджена Виконавчою радою МВФ, розгляд якої очікується найближчими тижнями.

Оскільки всі структурні контрольні показники та всі, крім одного, кількісні критерії ефективності були досягнуті, персонал оцінює програму як таку, що загалом виконується вчасно. Це відкриє шлях до розгляду Виконавчою Радою виділення близько 880 млн доларів США (663,9 млн спеціальних прав запозичень).

У 2023 році в економіці України спостерігалася позитивна динаміка високих темпів зростання, зниження інфляції та зміцнення резервів, але перспективи на 2024 рік залишаються вкрай невизначеними через війну.

“Я радий повідомити, що співробітники МВФ та українська влада досягли домовленості на рівні персоналу щодо третього перегляду програми EFF. Угода підлягає затвердженню Виконавчою радою МВФ, розгляд якої очікується найближчими тижнями”, – зазначив голова місії МВФ в Україні Гевін Грей.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня