Шмигаль назвав сім основних завдань України на 2024 рік

Шмигаль назвав сім основних завдань України на 2024 рік

18:26 Лютий 25, 2024

Економіка 344 3 хвилини

Magyar

Попереду Україну очікує непростий шлях, відтак прем’єр-міністр Денис Шмигаль виокремив сім основних завдань для нашої країни цього року.

Про це він розповів на форумі «Україна. 2024 рік».

Прем’єр наголосив, що у війні переможе той, хто має сильнішу економіку, надійніших друзів та здатність ефективно знищувати ворога. Відтак він відокремив декілька головних завдань для країни цього року.

Перше завдання стосується оборонно-промислового комплексу.

«Важливо виробляти якомога більше зброї самим», – відзначив Шмигаль.

Друге завдання – забезпечити Україну фінансовими ресурсами, відтак Київ постійне веде роботу з партнерами – від Японії до США. Наразі урядовці шукають фінансові ресурси, аби закрити потребу в 37 млрд доларів на цей рік.

Третя ціль – конфіскація російських активів, що також пов’язано із забезпеченням України фінансовими ресурсами.

Четверта мета – економічне відновлення. Аби виконати цю задачу, цього року в бюджеті України закладено 45 млрд грн на допомогу бізнесу. Мова йде про гранти, пільгові кредити, індустріальні парки, великі інвестиційні проєкт, страхування воєнних ризиків, нові ринки для експорту

П’ята мета – логістика, яка підтримує економіку. Для цього Україна розгортає потужності портів й запускає нові пункти пропуску та продовжує будувати прагматичне партнерство з сусідами.

Шосте завдання – продовжити відновлення. Для цього очікують масштабування програми «єВідновлення», посилення захисту енергетики й забезпечення шкіл та лікарень укриттям. Сюди ж відносять й гуманітарне розмінування

Сьоме завдання – євроінтеграція України.

«Зараз у нас вікно можливостей, і ми його використаємо. Починаємо перемовини з ЄС про наш вступ. Формуємо переговорну команду. ЄС як мета і ЄС як шлях – однаково важливі. Це робить нашу країну сильнішою», – наголосив Шмигаль.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня