Фінансові порушення майже на 25,7 мільйона гривень виявили аудитори Закарпаття за 2 місяці цього року

Фінансові порушення майже на 25,7 мільйона гривень виявили аудитори Закарпаття за 2 місяці цього року

15:11 Березень 15, 2024

Економіка 2351 3 хвилини

Порушення, що призвели до втрат на понад чверть мільярда гривень виявили під час 6 ревізій та однієї перевірки, які фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели у перші два місяці цього року. Ще на 1,2 млн грн фінансових зловживань зафіксували в ході проведеного в цей час аудиту фінансово-господарської діяльності.

На майже 302 млн грн зафіксували фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ж ризикових операцій, які призвели або можуть призвести до упущених вигод/недоотриманих доходів чи непродуктивних/зайвих витрат.

Завдяки контрольним заходам аудитори забезпечили відшкодування 10,6 млн грн фінансових порушень, які призвели до втрат.

Управління провело також 48 моніторингів і одну перевірку закупівель, під час яких виявили порушення законодавства у сфері закупівель загалом на 195,1 млн грн. За наслідками цього контролю відмінено 2 торги загалом на 17,1 млн грн та у 8 випадках замовники розірвали договори на 67,7 млн грн. Вдалося також попередити порушення під час закупівель на 84,8 млн грн.

Правоохоронним органам передали матеріали 6 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудові розслідування. До наявних кримінальних проваджень долучили матеріали 3 заходів державного фінансового контролю.

За допущені фінансові порушення 15 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 посадовців – до дисциплінарної та 15 –до матеріальної відповідальності.

Також за результатами ревізій та перевірок закупівель прийнято 3 управлінські рішення.

Про це повідомляє Управління Держаудитслужба Закарпаття.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня