Франція залатає бюджетну діру, скоротивши допомогу по безробіттю

Франція залатає бюджетну діру, скоротивши допомогу по безробіттю

08:30 Травень 28, 2024

Економіка 729 3 хвилини

Magyar

Прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь оприлюднив план скорочення допомоги по безробіттю на підтримку економічних реформ президента Еммануеля Макрона, покликаних заохотити людей повернутися на ринок праці.

Реформи скоротять максимальну тривалість виплат із 18  до 15 місяців і збільшать період зайнятості, необхідний для отримання виплат, повідомив Аттал в інтерв’ю, опублікованому в недільному випуску газети La Tribune. Уряд планує запровадити зміни з 1 грудня. За словами прем’єр-міністра, зміни спричинені не економією коштів, а прагненням залучити більше французів до роботи, щоб, своєю чергою, можна було профінансувати систему допомоги.

Очікується, що витрати поступово знижуватимуться протягом наступних кількох років, поки не досягнуть прогнозованої щорічної економії в 3,6 млрд євро (3,9 млрд доларів) при одночасному збільшенні зайнятості на 90 000 робочих місць. Працівники будуть класифікуватися як “старші” із 57 років, що дасть їм право на додаткові пільги.

Ці заходи були прийняті після того, як Франція отримала попередження від Міжнародного валютного фонду про високий борговий тягар. Він закликав тримати бюджетний дефіцит під контролем. У фінансовому наглядовому органі країни заявили, що плани щодо цього процесу не заслуговують на довіру і не є послідовними.

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер запевнив, що уряд зробить все можливе, щоб виконати своє зобов’язання щодо скорочення бюджетного дефіциту до 3% ВВП до 2027 року.

Опитування, проведені напередодні виборів до Європейського парламенту у Франції, які відбудуться через два тижні, засвідчують, що ультраправа партія Марін Ле Пен “Національне об’єднання” може перемогти з великим відривом.

Ле Пен є пристрасним критиком трудових реформ Макрона, за дорогою яких, за її словами, карають працівників.

Джерело: (vg.hu)

 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня