![Мінцифри запустило Національну онлайн-школу для підприємців](https://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/2-54.jpg)
Мінцифри запустило Національну онлайн-школу для підприємців
Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до Групи Світового банку (World Bank Group) 22 червня запустили Національну онлайн-школу для підприємців на платформі «Дія.Бізнес» (https://business.diia.gov.ua/school).
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/1-55.jpg)
Мета цієї онлайн-школи – розвивати навички потенційних та діючих підприємців, а також допомогти представникам малого та середнього бізнесу скористатися широким спектром фінансових послуг із фокусом на використанні переваг цифрових рішень.
Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу.
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/2-54.jpg)
Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина – офлайн, на базі центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес».
Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час презентації підкреслила, що підприємці здійснюють грандіозні та тектонічні зміни: «Причин почати свою справу безліч, але особливо надихає можливість створити щось нове та унікальне, залишити слід в історії. Щоб підтримати підприємців у прагненні зростати, ми запускаємо Національну онлайн-школу для підприємців».
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/3-54.jpg)
Старший спеціаліст з питань фінансового сектору, регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation) Заріна Одінаєва вважає курс для підприємців важливим і трансформаційним кроком для країни: «COVID-19 істотно впливає на бізнес малих і середніх підприємств. Зменшується попит, зменшуються поставки, ускладнюється доступ до кредитів, виникають збої з ліквідністю, зростає невизначеність. Тому цей курс є дуже своєчасним і необхідним для підприємців».
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/4-47.jpg)
Виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC – Ukraine Investment & Trade Facilitation Center) Ірина Титарчук підкреслила, що в освітньому серіалі намагалися доступно і цікаво розповісти про основи бізнесу та можливості його масштабування: «Наша організація дуже давно працює з малими і середніми підприємцями і нам знайомі їхні проблеми, сфери, в яких є потреби їх підтримати, місця, де є необхідність розвитку».
До речі, навчання безкоштовне для всіх бажаючих. Перший освітній серіал в Національній онлайн-школі для підприємців – «10 кроків для початку власної справи». Його підготовка стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України».
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/5-36.jpg)
Освітній серіал охоплює теми: «Як знайти бізнес-ідею?»; «Навіщо потрібна стратегія?»; «Як все зробити юридично правильно?»; «Управління фінансами – не таке вже й важке»; «Маркетинг first»; «SMM для бізнесу»; «Де знайти гроші»; «Все про команду»; «Комунікації в бізнесі»; «Підприємницький кейс – успіхи та виклики ведення бізнесу».
Незабаром в онлайн-школі з’являться нові серіали. Зокрема, за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC), члена Групи Світового банку (World Bank Group), наступний освітній серіал, який з’явиться на платформі Дія.Бізнес – «Фінансова грамотність для підприємців».
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/6-17.jpg)
До речі, 4-річний проект IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні» реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).
НЬЮЗМЕЙКЕР
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися