Скорочення кількості безробітних в Україні цього року малоймовірно – експерт

Скорочення кількості безробітних в Україні цього року малоймовірно – експерт

13:13 Липень 29, 2020

Економіка 2250 2 хвилини

Magyar

Скорочення кількості безробітних в Україні цього року малоймовірно, що може змусити людей працевлаштовуватися в секторах «тіньової» економіки. Таку думку висловив економічний експерт Олександр Охрименко.

 «Ті, хто міг втратити роботу – вже її позбувся, і тому зростання безробіття не буде, але навряд чи можна очікувати й скорочення кількості безробітних. Для людей головним буде знайти роботу за кордоном і ще залишається сектор «тіньової» економіки, де люди також можуть працевлаштуватися, тому для українців головне пережити цей рік – якогось виходу найближчим часом поки не видно», – сказав він.

На думку експерта, відсутність роботи в України змусить трудових мігрантів старатися закріпитися на роботі за кордоном.

«При цьому заробітчани будуть намагатися максимально закріпитися за кордоном: хто працював легально – він до нас не звертався, оскільки не було сенсу, тим більше там було вигідніше пересидіти, ніж удома; ті, хто працював нелегально, намагаються легалізуватися там», – сказав він.

Як повідомляв УНІАН, на думку українського економічного експерта Володимира Коваля, кількість безробітних в Україні до кінця осені може досягти 20% від всієї робочої сили.

 Національний банк України прогнозував пік рівня безробіття в країні у другому кварталі безробіття збільшиться до 11,5%.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня