Україна та Греція узгодили постачання газу: Зеленський пояснив деталі

Україна та Греція узгодили постачання газу: Зеленський пояснив деталі

16:11 Листопад 16, 2025

Економіка 854 2 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський оголосив про домовленість із Грецією по газу для України.

Про це повідомив Володимир Зеленський в Telegram.

За словами глави держави, це буде ще один напрямок постачання газу, щоб убезпечити максимально на зиму маршрути імпорту газу для України.

“Вже є в нас домовленості про фінансування імпорту газу, і ми закриємо потребу майже 2 мільярди євро на імпорт газу, щоб компенсувати втрати українського видобутку через російські удари”, – зазначив Володимир Зеленський.

Він розповів, що уряд України спрямував кошти на фінансування імпорту, також є допомога від європейських партнерів, європейські банки – під гарантії Єврокомісії, допомагають також українські банки та Норвегія, триває активна робота і з американськими партнерами, тому повне фінансування буде.

“Робимо широкі можливості для постачання зимою”, – запевнив президент.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня