МЗС: Зеленський на Кіпрі домовився про нові внески до PURL
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заяви про нові домовленості президента Володимира Зеленського про внески до програми PURL.

Про це він сказав в ефірі телемарафону.
Сибіга заявив, що неформальний саміт ЄС на Кіпрі був переломним моментом.
“Україна, український народ, президент України витримали удар. Це була боротьба, залучення наших партнерів і всього дипломатичного інструментарію. Це було одне з найважчих завдань. Але його вдалося виконати”, – акцентував він.
Міністр розповів, що на Кіпрі були окремі домовленості президента Володимира Зеленського про нові внески до PURL та додаткові пакети допомоги для України.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися