A Deutsche Bahn a jegyek visszaváltását javasolja az utasoknak, hogy elkerüljék a hőségben való utazást
A német vasúttársaság, a Deutsche Bahn bejelentette, hogy az elkövetkező napokra szóló jegyekkel rendelkező utasok anyagi veszteség nélkül visszaválthatják azokat, hogy elkerüljék a hőségben való utazást – számolt be a Spiegel, írja a Jevropejszka Pravda.
A rendkívüli hőséggel kapcsolatban a Deutsche Bahn először vezeti be a megvásárolt jegyek anyagi veszteség nélküli visszaváltásának lehetőségét.

„Bárki, aki nem akar ilyen extrém időjárási körülmények között utazni, visszakaphatja a pénzét” – áll a bejelentésben.
A jegyek visszaváltásának ajánlata a június 23-ig vásárolt távolsági vonatokra vonatkozik, június 30-ig bezárólag.
A következő két napban újabb hőségrekordok dőlhetnek meg Németország délnyugati részén helyenként várhatóan meghaladja a 39°C-ot. Az ország júniusi rekordja továbbra is a 2019. június 30-án Szász-Anhalt tartományban mért 39,6°C.
Az ország nagyobb területén kevésbé lesz extrém a hőség, 34-37°C között. Csak északon várható kellemesebb 27-33°C.
Mint ismeretes, az elmúlt héten egész Nyugat-Európában rendkívüli hőséget regisztráltak.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás