Зеленський підписав закон про компенсації за затримки пенсій і зарплат

Зеленський підписав закон про компенсації за затримки пенсій і зарплат

20:33 Лютий 23, 2021

Економіка 586 2 хвилини

Magyar

Глава держави підписав закон щодо компенсацій за затримку зарплат, пенсій й соцдопомоги. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати» № 1214-ІХ», – йдеться в повідомленні.

Цей законопроект Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року. Цей документ до пенсій, соціальних виплат, стипендій та зарплат додає нові види доходів, за затримку виплат яких має бути компенсація.

Зокрема, сума індексації грошових доходів громадян, суми відшкодування шкоди, заподіяної людині каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я та кошти, які виплачують людям, котрі мають право на відшкодування у разі втрати годувальника.

Згідно з пояснювальною запискою, такий точний перелік виплат був потрібен через нечіткість у законодавстві, адже у переліку видів доходів (пенсії, соціальні виплати, стипендії, заробітна плата, грошове забезпечення) було зазначено позицію «та інші». Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня