Австрійські готельєри наполягають на вирішенні питання щодо східних вакцин

Австрійські готельєри наполягають на вирішенні питання щодо східних вакцин

19:11 Жовтень 2, 2021

Економіка 697 2 хвилини

Magyar

Цього року не тільки відсутність снігу може стати проблемою для туризму. Серйозний вплив на лижний сезон, імовірно, матиме й те, що Австрія досі не визнає ані китайські, ані російські щеплення.

Власники готелів закликають якомога швидше вирішити питання щодо російської вакцини «Спутник» та китайської «Синофарм». На сьогодні ці два препарати не визнаються ні Європейським Союзом, ні Австрією, тому ті, хто щеплені ними, не можуть потрапити в країну згідно з чинними правилами, якщо з їхньою державою не укладено окремої угоди.

Для щеплених східною вакциною існує лише одна можливість – зробити щеплення третьою дозою якогось визнаного в ЄС препарату.

На думку експертів з туризму, це ускладнює зимовий лижний сезон у двох аспектах. По-перше, щодо гостей, а по-друге, щодо працівників. Багато людей приїжджають до Австрії на роботу під час лижного сезону, і їхня справа, як і роботодавців, ускладнюється.

Існує ще одна лазівка для в’їзду в країну – тест на антитіла. Адже в Австрії приймають його позитивні результати протягом 90 днів.

hvg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня