Українська слива завойовує все більше ринків збуту

Українська слива завойовує все більше ринків збуту

10:55 Жовтень 24, 2021

Економіка 251 2 хвилини

Magyar

Аналітики East Fruit зазначають, що одним із великих сюрпризів цьогорічного сезону слив стало те, що на українському ринку утворилися рекордно низькі ціни. Основна причина цього полягає в тому, що якщо минулого року ціни суттєво зросли через значні весняні заморозки та пандемію, то цього року виробники зібрали щедрий врожай. Поточна оптова ціна слив становить близько 65 гривень за кілограм в Україні. Країна стає дедалі сильнішим гравцем на ринку в регіоні, хоча експорт сливи не був характерним для неї в минулому.

У FruitVeB повідомили, що цього року українці вже можуть задовольнити вимоги імпортерів фруктів з Європейського Союзу щодо високої якості та стабільного ланцюга поставок. У 2021 році Україна експортує у великих кількостях на польський ринок, де ціни значно вищі й останнім часом також спостерігається тенденція до зростання. Українська слива також з’явилася в Румунії, яка досі традиційно була найбільшим покупцем Молдови. Україна недорого поставляє в Білорусь, а також в Росію, найбільшого в регіоні імпортера слив.

 (magro.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня