У Ryanair розповіли, як швидко після закінчення війни зможуть відновити польоти в Україну

У Ryanair розповіли, як швидко після закінчення війни зможуть відновити польоти в Україну

17:37 Лютий 4, 2025

Економіка 836 2 хвилини

Magyar

Авіакомпанія Ryanair розробляє плани відновлення польотів в Україну, що передбачає запуск рейсів протягом чотирьох-шостих тижнів після закінчення війни.

Про це в інтерв’ю Telegraph розповів генеральний директор Майкл О’Лірі.

Зважаючи на обіцянки президента США Дональда Трампа швидко завершити війну, О’Лірі сподівається, що компанія зможе відновити польоти вже цього року.

Плани Ryanair передбачають відкриття близько 24 маршрутів, які обслуговують Київ та Львів. Повернення авіакомпанії до Одеси може зайняти більше часу через масштаби збитків. Це стосується й аеропорту у Херсоні, куди раніше літала Ryanair.

Але для задоволення вимог Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) буде потрібно офіційне припинення бойових дій. «Зрештою буде потрібно якесь припинення вогню, оскільки EASA не дозволить літати там, поки у них не буде розумної впевненості в тому, що там не літатимуть ракети», – сказав О’Лірі.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня