Імпорт ЄС з росії перевищив допомогу Україні на понад на 120 млрд євро – МЗС Швеції

Імпорт ЄС з росії перевищив допомогу Україні на понад на 120 млрд євро – МЗС Швеції

16:08 Листопад 20, 2025

Економіка 483 2 хвилини

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Європейський Союз перерахував росії за імпорт продуктів і енергоресурсів на 124 млрд євро більше, ніж надав підтримки Києву.

Такі дані озвучила міністерка закордонних справ Швеції Марія Мальмер Стенергард на полях засідання Ради ЄС із закордонних справ 20 листопада, повідомляє ЄП.

За її словами, за майже чотири роки повномасштабного вторгнення європейські країни підтримали Україну на 187 млрд євро. Однак на імпорт з росії Євросоюз витратив ще більше коштів.

«Протягом того ж періоду ми імпортували російську нафту і газ на суму 201 мільярд євро. І якщо додати інші імпортні товари, то загальна сума становить 311 мільярдів євро. Це означає, що ми маємо негативну підтримку України у розмірі 124 мільярдів євро», – заявила шведська міністерка.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня