Фонд стартапів визначив переможців. Чи увійшли до їх числа закарпатці?
Український фонд стартапів (USF) обрав ще дві компанї, які отримають грант від держави у розмірі 50 тисяч доларів.
Як це працює
Українські стартапи подають заявки на сайті USF, в надії отримати необхідне фінансування. Тільки деякі з них проходять перевірку експертів та потрапляють на наступну сходинку змагань – пітчинг проектів перед жюрі фонду.
Кошти, які надаються стартапам через Український фонд стартапів, було виділено з держбюджету, а фонд започатковано в 2019 році.
Ювілейний пітч дей
28-го серпня було проведено вже десятий pitch day Українського фонду стартапів. Цього разу було відібрано 9 стартапів на стадії Seed. Seed стадія стартапів – це етап розвитку, на якому компанія вже вийшла на ринок та має першу виручку. Суть змагань проектів – пропітчити свій стартап перед жюрі, переконавши їх у тому, що команда стартапу впорається із завданнями, які ставить перед собою. В свою чергу, жюрі ставить оцінки кожному із проектів.
Безпілотники для аграріїв та робот-тренер
В результаті голосування жюрі, тільки 2 стартапи отримають гранти. Проекти Kray Technologies та TenniRobo набрали понад 15 балів.
Kray Technologies – це автоматичні безпілотники для внесення засобів захисту рослин та підживлення в польові культури з промисловою продуктивністю. Проект оцінили в 17,71 бала від членів журі.
TenniRobo – це компактний робот для настільного тенісу, професійний тренер, що керується за допомогою мобільного додатку. Оцінка журі – 16,41 бала.
Закарпатський проект RE-leaf, що має в основі унікальну технологію з переробки опалого листя на папір, засновником якого є Валентин Фречка, не отримав грантового фінансування від української держави, посівши третє місце.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися