Окрім валют Південної Африки та Колумбії, інвестиційні банки також пропонують вкладати в українські державні цінні папери
Після виборів у США та успішного тестування вакцини проти коронавірусу великі інвестиційні банки заохочують купувати валюти країн, що розвиваються, повідомляє Reuters.
Американський банківський холдинг «Морган Стенлі» (Morgan Stanley) вважає, для економік, що розвиваються, які здебільшого покладаються на природні ресурси, недороге виробництво або туризм, отримають значну вигоду від буму світової торгівлі та подорожей, а також від більш передбачуваного Білого дому. Американський інвестиційний дім також зазначає: потрібно використовувати усі інструменти країн, що розвиваються.
В першу чергу рекомендують інвестувати в китайську, мексиканську, бразильську, південноафриканську, колумбійську та російську валюти, а також рекомендують облігації, деноміновані у «твердій» валюті, таких як українські державні цінні папери або облігації PEMEX, випущені мексиканською державною нафтовою компанією. Представник банку Джеймс Лорд (James Lord) вважає, що з великою ймовірністю кризова ситуація триватиме до першого кварталу 2021 року і що багато грошей, які чекають на офшор, може з’явитися на ринку ризикованих активів.
А Citibank, який надає подібні поради, вважає індонезійську рупію та тайський бат доброю інвестицією.
Хоча доходи від туризму надходитимуть до Таїланду лише за кілька місяців, світло в кінці тунелю вже видно, занепокоєння щодо продовження протестів послаблюється, тому тайський бат може значно посилитися, каже аналітик Дірк Віллер (Dirk Willer).
Більше того, Citibank та французька Societe Generale також пропонують купувати турецьку ліру після того, як президент Ердоган звільнив міністра фінансів та голову турецького національного банку і пообіцяв значні політичні зміни.
Водночас представник UBS Манік Нарейн (Manik Narain) звертає увагу інвесторів на те, що очікується посилення китайського юаня. За його словами, питання лише в тому, чи дозволить китайський центральний банк це зростання.
Якщо так, курс долара щодо юаня може повернутися з нинішніх 6,61 до 6,4, як на початку 2018 року, коли спалахнула американо-китайська митна війна.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися